Opel Mokka X
1.4 Turbo 140PK Innovation | LEDER | Trekhaak | Stoel- & Stuurverw. | Incl. garantie
Direct kopen, basisprijs: € 15.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.450,-
LEASEPRIJS: € 254,64 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.090,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Mokka X |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 Turbo 140PK Innovation | LEDER | Trekhaak | Stoel- & Stuurverw. | Incl. garantie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 mei 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 44.556 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 254,64 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-624-TJ |
| Motorinhoud: | 1.364 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 534 kg |
| Gewicht: | 1.294 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.828 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- cruise control
- electronic climate controle
- lederen bekleding
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun achter
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- comfortstoel(en)
- connected services
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Leder-pakket
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie-pakket
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- Rookvrij
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- stuurwiel verwarmd
- trekhaak
- warmtewerende voorruit
- WiFi voorbereiding
- Winter-pakket
- zij airbag(s) voor